• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/people/Kenarbel%C4%B1nses%C4%B1-Kenarbel-Haber/100000927452827
YÖNETİCİLERİMİZ

ARDAHAN VALİSİ

 MUSTAFA MASATLI 

ÇILDIR KAYMAKAMI

BEDİRHAN İMAMOĞLU 

KENARBEL KÖYÜ MUHTARI

SERKAN AKGÜN 

KENARBEL KÖYÜ DERNEK BAŞKANI 

CELİL AKGÜN 

SERKAN AKGÜN YENİDEN BENDE VARIM DEDİ.

Muhtarımız Serkan AKGÜN Kenarbel köyü için tekrar aday olduğunu açıkladı.

     

SERKAN AKGÜN YENİDEN BENDE VARIM DEDİ. 

Muhtarımız Serkan AKGÜN Kenarbel köyü  için tekrar aday olduğunu açıkladı.

Kenarbel köyü muhtarlarımızı tanıtmnaya devam ediyoruz.

 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Köyümüzden Muhtar Adayları çıkmaya başladı. Şunda muhtarlık görevini yürütmekte olan Serkan AKGÜN  yeniden bende varım dedi. Serkan AKGÜN adayımızı tanıtıyoruz.


 Serkan AKGÜN Kimdir.


       Serkan AKGÜN 
 Kenarbel Köyünde doğdu. Halil Akgünün büyük  oğludur. Evli ve iki çocuk babası olan Serkan AKGÜN  sosyal ve bürokratik ilişkileri iyi olan bir kişiliğe sahiptir. 

     Muhtarımız Serkan AKGÜN Kenarbel köyü  için tekrar aday olduğunu açıkladı. Yaklaşan yerel secimler öncesinde aday sayısının iki kişi olması nedeniyle  muhtar adaylarını heyacanlı günler bekliyor Muhtarlığın daha aktif bir yapıya kavuştuğunu, toplumun sorunlarını en aza indirmek için çalışan hizmet alanları arasında yer aldığına dikkati çeken Serkan AKGÜN muhtarlık hizmet alanlarının son yıllarda daha modern bir yapıya kavuştuğunu vurguladı.

 “Muhtarlık araç değil amaç olmalıdır”

         Köyüne hizmet etmek için tekrar muhtarlığa aday olduğunu belirten Serkan AKGÜN yaptığı açıklamada, “Hizmet için aday oldum. Aranılan bir muhtar değil Köyümün insanini arayan bir muhtar olmak istiyorum. köyün sorunlarını istişare ederek, köylülerim ile görüşerek tespit edeceğiz. Kurumlarla kavgalı değil, sürekli istişare halinde olacağız. Muhtarlık benim için hiçbir zaman amaç değil, köyümün meselelerine hizmet etmek için araç olacaktır. Bu bir hizmet yarışıdır, hiç kimse ile kişisel bir sorunum yok ve de şimdiye kadar gelen tüm muhtar adaylarına teşekkür ediyorum. Bu hizmet yarışı içinde en doğrusunu, en güzelini, en dürüst biçimde yapacağımı vaat ediyorum. köy muhtarlığının dozeri, kepçesi veya ambulansı olmaz. Köy muhtarının görev ve Köyün sorunlarını en iyi şekilde kurumlara ileterek takipçiliğini yapmakla mükellef vazifeleri vardır. Köyümüzün de buna çok ihtiyacı olduğun inanıyorum. Yine söylüyorum kişisel meselelerim için değil hizmet için adayım. Seçimlerde tüm KENARBEL KÖYÜ halkından destek bekliyorum dedi.


           Bizde www.kenarbelinsesi.com ailesi olarak Serkan AKGÜN'e  çıkmış olduğu bu yolda  hayırlı mübarek olsun  yolun acık olsun dileklerimizi iletiyoruz..
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
198 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam62
Toplam Ziyaret220346
REKLAMLAR
KÖŞE YAZARLARI

DENİZ KARTAL

 BİRİNCİYE KEL AĞA

YAŞAR GELER

 SOSYAL SORUMSUZLUK