• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/people/Kenarbel%C4%B1nses%C4%B1-Kenarbel-Haber/100000927452827
YÖNETİCİLERİMİZ

ARDAHAN VALİSİ

 HÜSEYİN
 ÖNER

ÇILDIR KAYMAKAMI

ALPER TAŞ

KENARBEL KÖYÜ MUHTARI

SERKAN AKGÜN 

KENARBEL KÖYÜ DERNEK BAŞKANI 

EROL ERCAN

Hakkımızda

 

Değerli Köylülerimiz ve kıymetli Misafirlerimiz, Sizlerinde bildiği gibi Kenarbel köyü sitesi 03.Mart 2009 tarihinde hizmete girdi. Bu birikimi Köyümüz içinde kullanalım diye yola koyulduk, ve www.kenarbelinsesi.com sitesini yayın hayatına geçirdik.

Sitemizin Tek Hedefi var, İnsanlarımız arasında kardeşliği yardımlaşmayı dostluğu ve en önemlisi samimiyeti pekiştirmek, bütün değerlerin yitirildiği, bütün ilişkilerin menfaat üzerine kurulduğu, riyakarlığın ve özünü unutmuşluğun ayyuka çıktığı bir dünyada bizim insanımızın hiç bir zaman kaybetmeyeceği sevgiyi saygıyı kültürünü ve güzel adetlerini yardımlaşma duygusunu, örfünü adetini ve geleneğini genç nesillere aktarmaktır.

Bu siteyi bu hale getirmek için çok gayret gösterdik, gerçekten bir site yapmak sadece grafik ve tasarım işiyle olmuyor bilgi toplamak belge toplamak ve bunu kurgulamak için emek sarf etmek gerekiyor. Biz bunları elimizden geldiğince yapmaya çalıştık, bazen resmi bazen gayri resmi belgelerle sitemize bir şeyler koymaya çalıştık bu konularda sizlerden destek bekliyoruz.

Bir çok insanımızın adını zikretmeye çalıştık maksadımız bu insanları rahmetle ve saygıyla anmak ve andırmak, insanlarımızı anarken bazılarını lakapları ile anlatmak durumunda kaldık bundan dolayı bu insanlardan ve sizlerden özür diliyorum. Köyümüzde iz bırakanları yazmaya çalıştık bizim unuttuğumuz aklımıza gelmeyen insanlar vardır mutlaka, bunların isimlerini bize yazarsanız bizde bunları kaydederiz.

Değerli dostlar, köyümüzden bir çok değer gelmiş ve gitmiş, bir çok insanın bu köye hizmeti vardır atalarımızın bizim için yaptıklarını unutmadan onlara olan vefa borcumuzu ödeme adına elimizden geldiğince bir şeyler yapalım, maden bizler Internet'e giriyoruz maden teknolojiyle hemhal oluyoruz, bu dünyaya sevdiğimiz değer verdiğimiz insanların hatıralarını bu sanal aleme taşıyalım, insanların unutulmamasını bu siteye giren gençlerin ecdadından haberi olmasını sağlayalım. Geçmişimize fatihalar okuyalım onları hayırla yad edelim, edelim ki bizim evlatlarımızda bizlere bu şekilde muamele etsin.

Kıymetli dostlar, biliyorum sitemizin daha alması gereken çok mesafesi var ama kervan yolda tamamlanır kabilinden bizde eksiklerimizi zaman içinde gidereceğimize inanıyoruz.

Sizlere bize verdiğiniz destekten dolayı çok ama çok samimi teşekkürlerimizi sunuyorum, inşallah sizlerle bize destek verir bize yakışanı yaparak köyümüzün ve köylümüzün güzel yüzünü ve güzelliklerini yansıtırız.

Her konuda düşüncelerinizi bekliyoruz, düşüncelerinizi yansıtırken sadece düşüncede kalmasın bize belge ve bilgi desteği verinki düşünceleriniz ve önerilerinizi hayata geçirebilelim.

Hepinizi sevgiyle selamlıyorum.. SERDAR AKGÜN

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret263901
REKLAMLAR
KÖŞE YAZARLARI

DENİZ KARTAL

 BİRİNCİYE KEL AĞA

YAŞAR GELER

 SOSYAL SORUMSUZLUK